Meble i pomoce

dydaktyczne

Sprawdź nasz

najnowszy

asortyment

Sprawdź

najnowsze

promocje

EduROM Pakiet przedmiotowy - Matematyka klasy 4,5,6 S.P.

EduROM Pakiet przedmiotowy - Matematyka klasy 4,5,6 S.P.

Kategoria: Szkoła podstawowa

Podkategoria: Matematyka

168,51 zł
137,00 zł netto

Zdjęcia produktu

Opis produktu: EduROM Pakiet przedmiotowy - Matematyka klasy 4,5,6 S.P.

MATEMATYKA

EduROM multimedialna baza wiedzy Matematyka to najbogatszy i najobszerniejszy na rynku edukacyjny program komputerowy, obejmujący cały materiał nauczania matematyki w szkole podstawowej. Ogromny zasób wiedzy, wszechstronna analiza omawianych treści, niezwykle atrakcyjna szata graficzna, programy narzędziowe i dodatkowe opcje czynią z eduROM-u bezkonkurencyjne, wygodne i nowoczesne narzędzie, przydatne uczniowi szkoły podstawowej. Niekonwencjonalny wykład, doskonałe zdjęcia, trójwymiarowe animacje, filmy wideo oraz setki interaktywnych ćwiczeń – wszystko to sprawia, że niezbędna wiedza jest przyswajana niezwykle szybko i efektywnie..

 • ponad 900 zagadnień,
 • 100 filmów i animacji,
 • 387 nagraniń,
 • około 4300 zdjęć i innych ilustracji,
 • 1600 ćwiczeń,
 • 18 testów sprawdzających,
 • prawie 4000 multimedialnych stron,

Materiał dydaktyczny
Pakiet przedmiotowy eduROM multimedialna baza wiedzy Matematyka to staranne opracowanie wszystkich zagadnień matematycznych objętych programem szkoły podstawowej w klasach 4-6*. Materiał – zawarty na 5 płytach CD-ROM – odpowiada co najmniej 100 godzinom efektywnej nauki.

Filmy wideo i animacje
Treści edukacyjne zilustrowano licznymi filmami wideo i trójwymiarowymi prezentacjami, które ułatwiają zrozumienie poszczególnych zagadnień.
Filmy wideo i prezentacje multimedialne pomagają umieścić abstrakcyjne zadania w realistycznym kontekście, znacznie ułatwiając w ten sposób zrozumienie matematyki.

Testy
Doskonałym sposobem na utrwalenie nowych wiadomości jest systematyczne rozwiązywanie ćwiczeń sprawdzających, umieszczonych po każdej lekcji i po każdym rozdziale. Testy te sprawdzają stopień zrozumienia materiału oraz pozwalają szybko i skutecznie przygotować się do klasówek oraz egzaminów.

Szybkiemu zapamiętywaniu przekazywanych wiadomości oraz ich systematyzacji służą specjalne programy narzędziowe, przeznaczone do nauki matematyki:

 • Kalkulator – narzędzie umożliwiające, w zależności od klasy, wykonywanie takich działań matematycznych, jak: dodawanie, odejmowanie, mnożenie, dzielenie i obliczanie procentów (klasa 4, klasa 5 i klasa 6);
 • Kalkulator pisemny – narzędzie umożliwiające wykonywanie sposobem pisemnym takich działań matematycznych, jak: dodawanie, odejmowanie, mnożenie i dzielenie (klasa 4, klasa 5 i klasa 6);
 • Definicje – kilkadziesiąt definicji matematycznych, które można odsłuchać, samodzielne nagrać i odtworzyć we własnym wykonaniu (klasa 4, klasa 5 i klasa 6);
 • Wzory – kilkadziesiąt wzorów matematycznych ułatwiających rozwiązywanie skomplikowanych zadań (klasa 5 i klasa 6);
 • Figury płaskie – zbiór kilkudziesięciu opisanych i oznaczonych matematycznymi symbolami figur geometrycznych (klasa 5 i klasa 6);
 • Figury przestrzenne – zbiór trójwymiarowych modeli figur geometrycznych (klasa 5 i klasa 6);
 • Biogramy – zestaw niekonwencjonalnie ujętych i opatrzonych ilustracjami kilkudziesięciu biografii słynnych matematyków, zawierających fakty z życia naukowców pomijane zazwyczaj w opisach encyklopedycznych (klasa 4).

Dodatkowe opcje programu eduROM Matematyka:

 • Zapamiętaj - wykaz najważniejszych wiadomości, które należy zapamiętać z danej lekcji;
 • Notatki - elektroniczny zeszyt, umożliwiający sporządzanie własnych notatek;
 • Szukaj - narzędzie ułatwiające wyszukiwanie informacji według kategorii i słów kluczowych;
 • Zakładki - narzędzie umożliwiające zachowanie w pamięci komputera najważniejszych lub najciekawszych stron w programie.

Materiał zawarty w tym programie dostępny był wcześniej w multimedialnych podręcznikach eduROM Matematyka: P4, P5 i P6.

Programy eduROM to jedyna w Polsce kompleksowa seria realizująca całą podstawę programową najważniejszych przedmiotów w szkole podstawowej.
Seria eduROM obejmuje:

 • pakiety przedmiotowe, zawierające cały materiał z danego przedmiotu do szkoły podstawowej (Historia i społeczeństwo, Przyroda i Matematyka);
 • pakiety klasowe, zawierające materiał z czterech najważniejszych przedmiotów na poziomie jednej klasy szkoły podstawowej (klasa 4, klasa 5, klasa 6).

Dostępne są także programy do gimnazjum i szkoły ponadgimnazjalnej.

* Program eduROM Matematyka w pełni odpowiada podstawie programowej nauczania matematyki w szkole podstawowej w klasach 4-6. Szkoły, mając różne programy nauczania, mogą jednak w dowolnej kolejności omawiać zagadnienia zawarte w podstawie programowej. W związku z tym układ i zawartość materiału w programie eduROM nie zawsze będą całkowicie zgodne z realizacją lekcji matematyki w konkretnej klasie konkretnej szkoły podstawowej. Zachęcamy więc do dokładnego zapoznania się ze spisem treści dotyczącym każdej klasy.

Podobne produkty

Matematyka - klasa 6
98,40 zł
80,00 zł netto
Podstawowe konstrukcje geometryczne
291,51 zł
237,00 zł netto
Duo - Mnożenie do 100
199,26 zł
162,00 zł netto
Geometria kl IV-VI cz. I
473,55 zł
385,00 zł netto
Gra dydaktyczna - Funkcja
194,34 zł
158,00 zł netto
Tablica z magnetycznymi przyrządami tablicowymi - pozioma/pionowa
295,20 zł
240,00 zł netto
Twierdzenie Talesa
199,26 zł
162,00 zł netto
Liczenie na osi liczbowej cz. I
199,26 zł
162,00 zł netto
2w1 - Plus/minus
199,26 zł
162,00 zł netto
Liczenie na osi liczbowej cz. II
199,26 zł
162,00 zł netto
Tablica z przyrządami tablicowymi - standard, pozioma
289,05 zł
235,00 zł netto
Ułamki cz. I
199,26 zł
162,00 zł netto