Pracownia językowa - 20 stanowisk

Opis produktu: Pracownia językowa - 20 stanowisk

WYPOSAŻENIE PRACOWNI :

• Biurko 2-osobowe dla ucznia - wykonane w całości z płyty wiórowej 18mm, okleina PCV kolor buk, wymiary 1200x600x750
  • Biurko 2-osobowe narożne dla ucznia - wykonane j/w, wym 1500x600x750
  • Biurko sterownicze dla nauczyciela - wykonane w całości z płyty wiórowej 18mm, okleina PCV kolor buk, zamykane na zamek patentowy, schowek na PC
  • Fotel dla nauczyciela z regulowaną wysokością / podłokietniki
  • Krzesło standard dla ucznia
  • Odtwarzacz CD/Kaseta
  • Pulpit sterowniczy + okablowanie + montaż
  • Słuchawki z mikrofonem dynamicznym dla nauczyciela MB Quart
  • Słuchawki z mikrofonem dynamicznym dla ucznia
  • Program komputerowy Profesor Klaus - do wyboru
  • Program komputerowy Profesor Henry - do wyboru
  • Wzmacniacz stereofoniczny z 2 głośnikami Pioneer do zabudowy w biurku
  • Sterowanie funkcjami pracowni za pomocą dowolnego komputera PC - NOWOŚĆ

PODSTAWOWE CECHY
Możliwość rejestracji na kasecie magnetofonowej lub komputerze przebiegu lekcji.
Możliwość odtwarzania nagrań dźwiękowych z magnetofonu, magnetowidu lub komputera - 8 zewnętrznych źródeł dźwięku.
Wbudowany Timer służący do odliczania czasu lekcji.
Sterowanie wszystkimi stanowiskami uczniów za pomocą jednego przycisku.
Zasilanie bezpiecznym napięciem (certyfikaty bezpieczeństwa).
Możliwość pracy w parach lub w grupie.
Zabezpieczenie przed próbą włączenia przez osoby nieuprawnione.

WYKAZ REALIZOWANYCH FUNKCJI
Dyskusja w grupach uczniów z możliwością czynnego udziału nauczyciela i nagrywania dyskusji na taśmie magnetofonowej.
Praca w parach.
Przekaz słowny nauczyciel - wybrani uczniowie z możliwością nagrywania pozostali uczniowie mogą słuchać audycji z magnetofonu.
Przekaz słowny, wskazany uczeń - wybrani uczniowie, z możliwością jednoczesnego nagrywania oraz komentowania przez nauczyciela, pozostali uczniowie mogą słuchać audycji np. z magnetofonu.
Odtwarzanie audycji z magnetofonu lub innego źródła dźwięku.
Prowadzenie wykładu przez nauczyciela z jednoczesnym, nagrywaniem.
Wcześniejsze przygotowanie wykładu przez nauczyciela na taśmie magnetofonowej.
Inne funkcje wynikające z rozbudowy pracowni o system audiowizualny ( np. zamiast sygnału z magnetofonu można przekazywać na słuchawki uczniów podkład audio z magnetowidu).

STANDARDOWE ELEMENTY WYPOSAŻENIA
Pulpit dotykowy - jednostka centralna , niezbędne do działania układy elektroniczne oraz przełączenia.
Przyłączeniowe stanowiska uczniowskie montowane standardowo na przedniej osłonie biurek uczniowskich (poza zasięgiem uczniów ), umożliwiają podłączenie słuchawek, serwisową regulację głośności oraz podłączenie urządzenia rejestrującego dźwięk itp.
Podstawowe źródłowe urządzenie audio – najczęściej magnetofon jedno lub dwukasetowy ewentualnie odtwarzacz DVD , komputer i inne.
Słuchawki z mikrofonem – do wyboru.
Biurko dla nauczyciela specjalnie zaprojektowane i wykonane tak, aby zainstalować w nim wszystkie potrzebne elementy i zapewnić komfort pracy.
Stanowisko uczniowskie proste – w całości wykonane z płyty meblowej laminowanej gr. 18mm, osłona umożliwia montaż słuchawek oraz przyłączeniowego stanowiska uczniowskiego, wbudowany kanał kablowy umożliwiający przeprowadzenie instalacji w taki sposób, aby był niedostępny dla uczniów.
Stanowisko uczniowskie narożne j/w z zaokrągleniem tworzącym układ w kształcie litery „U”

ELEMENTY DODATKOWE WYPOSAŻENIA PRACOWNI - OPCJONALNIE !!!
Wzmacniacz z głośnikami – bardzo ciekawe i przydatne. Głośniki standardowe wbudowane w biurko nauczyciela, wzmacniacz jest zintegrowany z jednostką centralną. Rozwiązanie umożliwia, niezależne od przekazu przez słuchawki, nagłośnienie sali.
Moduł błyskawicznego przeprowadzenia językowych testów wyboru bez konieczności ich ręcznego sprawdzania. Każdy uczeń otrzymuje bezprzewodowego pilota, dzięki któremu możliwe jest błyskawiczne przeprowadzanie testów wyboru z imiennym wydrukiem wyników, interaktywna komunikacja z uczniami, zbieranie opinii itp. Piloty rozdaje się tylko na czas kiedy są potrzebne, podczas normalnej pracy kiedy nie są potrzebne - nie absorbują uwagi. Mogą być wykorzystywane również podczas innych zajęć.

PULPIT NAUCZYCIELA DO ZABUDOWY W BIURKU
Klawiatura z bardzo czytelnym układem przycisków. Standardowo znajduje się w biurku nauczyciela. Przy pomocy pulpitu realizowane są wszystkie funkcje pracowni.
Kontrola stanu przycisków jest sygnalizowana wizualnie (przy pomocy odpowiednich diod). W pulpicie zainstalowany jest nastawny TIMER umożliwiający kontrolę nad zadanym czasem. Stacyjka zabezpiecza przed dostępem niepowołanych osób
Pulpit jest wykonany w oparciu o klawiaturę typu membranowego.

Ze względu na niestabilny kurs walut zapytania w sprawie ceny prosimy kierować drogą e-mail.

Pracownia językowa - 22 stanowiska
Pracownia językowa - 16 stanowisk