Wysyłka

Koszty wysyłki zamówionych towarów w naszym sklepie są ponoszone przez Kupującego.

W przypadku zamówień pomocy dydaktycznych powyżej kwoty 1000 zł koszty przesyłki pokrywa nasza firma*!

(*Dotyczy zamówień pomocy dydaktycznych, które można spakować w jedną  paczkę kurierską - w przypadku gdy  zamówienie nie zmieści się w jednej przesyłce wysyłka pierwszej paczki jest gratis, a koszt  pozostałych ustalamy indywidualnie z Zamawiającym. Proszę nie mylić z wysyłką wyposażenia typu meble, tablice szkolne, nagłośnienie itp.).

Ze swojej strony preferujemy wysyłkę firmą kurierską DPD.

Koszt takiej usługi wynosi 24,60 zł brutto.

Na wyraźne żądanie Kupującego zamówiony towar wysyłamy Pocztą Polską wg cennika tej instytucji.

Koszt dostawy map ściennych wynosi 30,75 zł brutto.

Koszt wysyłki tablic wynosi 55,35 zł brutto za 1 tryptyk, 1 lub 2 tablice pojedyncze.

Pozostałe tablice - do uzgodnienia.

Cena wysyłki paczek niestandardowych (statywy do map, wózki do przechowywania map) wynosi 36,90 zł brutto.

Koszty dostawy mebli

Przy zamówieniu przekraczającym wartość 5.000 zł brutto transport na terenie całego kraju GRATIS !!!

Jeżeli wartość zamówienia mebli nie przekroczy 5.000 zł brutto, koszt transportu wyniesie 258,30 zł brutto.

TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA NA MEBLE UZGADNIAMY TELEFONICZNIE.

POZOSTAŁE WARUNKI DOSTAWY MEBLI SZKOLNYCH:

1. Podane ceny mebli  na stronie internetowej i w katalogach mebli nie zawierają kosztów transportu, rozładunku i montażu mebli u Kupującego.

2. Zapewniamy dostarczenie mebli pod drzwi placówki (kierowca jedzie sam).

3. Szkoła (Firma) jest zobowiązana do zapewnienia pomocy kierowcy przy wyładunku mebli pod placówkę.

4. Meble dostarczane są w paczkach do samodzielnego montażu.

5. Producent zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian konstrukcyjnych mebli, oraz w szczególnych przypadkach cen.

6. Kolorystyka mebli prezentowana na naszej stronie i w katalogach meblowych może odbiegać od rzeczywistości w związku z różnicami w odwzorowaniu barw na ekranach monitorów a realną kolorystyką mebli.

7. Na wszelkie wyroby udzielamy 12-sto miesięcznej gwarancji przy założeniu, że są one prawidłowo użytkowane.

8. Firma SZKOLARBIS w wyjątkowych sytuacjach zastrzega sobie prawo do zmiany terminu realizacji zamówienia.