Meble i pomoce

Zdjęcia produktu

Opis produktu: Zastosowanie żywności cz. II

Cukier, olej, sól

Środek dydaktyczny przeznaczony jest do wykorzystania na zajęciach dydaktyczno - wychowawczych w edukacji przedszkolnej i na lekcjach w klasach I-III kształcenia zintegrowanego.\"\"
Prezentowany środek dydaktyczny zgodny jest z wymaganiami programowymi wychowania przedszkolnego i kształcenia zintegrowanego. Stanowi pomoc w realizacji treści z zakresu edukacji polonistycznej, środowiskowej, przyrodniczej, technicznej. Stwarza nauczycielowi możliwości swobodnego wykorzystania na zajęciach i lekcjach szkolnych.
\"\"Na prezentowaną pomoc dydaktyczną składają się zestawy trzech historyjek obrazkowych, prezentujących tematykę zastosowania cukru, oleju i soli. Historyjki namalowane są na planszach formatu B2, w sposób trafiający do wyobraźni dziecka w wieku przedszkolnym i młodszym wieku szkolnym. Obrazki są czytelne, bogato ilustrowane i kolorowe, posiadają rzepy, które dają nauczycielowi możliwość przyczepiania odpowiednich \"\"napisów (wyrazów tematycznych) do globalnego czytania przez dzieci. Zastosowanie historyjek obrazkowych rozwija myślenie, procesy poznawcze i działa na wyobraźnią dziecka.
Bardzo pomysłowym udoskonaleniem sposobu korzystania z opisanego środka dydaktycznego jest welurowa tabliczka, do której można przyczepiać elementy ruchome na rzepach. Całość pomocy dydaktycznych umieszczona jest w dużej, tekturowej teczce, funkcjonalnie służącej nauczycielowi do przechowywania.

Tematy plansz:

Abecadło
Przeciwieństwa - wysoko i nisko
29,00 zł netto
Na polu, w lesie i na łące
193,00 zł netto
Gramatyka dla najmłodszych